Aleksandra Poloczek zmienia barwy... miasta. Została wiceprezydentem Świętochłowic!

Wczoraj prezydent Rudy Śląskiej Michał Pierończyk poinformował, że na prośbę dotychczasowej dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Aleksandry Poloczek wyraził zgodę na rozwiązanie stosunku pracy za porozumieniem stron. Czym teraz będzie się zajmować była dyrektor MOSiR-u?

UM Świętochłowice
Aleksandra Poloczek została wiceprezydentem Świętochłowic
- Dziękuję pani dyrektor za dotychczasową pracę i życzę satysfakcji oraz sukcesów na nowym stanowisku. W związku z zaistniałą sytuacją od 16 listopada br. obowiązki dyrektora MOSiR będzie pełnił Pan Henryk Poppe, który pracował w tej jednostce w latach 2000 – 2009, w tym w latach 2004 - 2009 na stanowisku dyrektora. Pan Henryk Poppe będzie pełnił obowiązki dyrektora do czasu rozstrzygnięcia konkursu na to stanowisko - poinformował Michał Pierończyk, prezydent Rudy Śląskiej.

Informacja podana przez prezydenta trąciła wprawdzie zwolnieniem ze stanowiska "opozycyjnej" dyrektor, okazało się jednak, że decyzja należała do Oli Poloczek. Czym teraz zajmować się będzie była już dyrektor MOSiR-u? Mamy najświeższą informację! Dziś została mianowana wiceprezydentem Świętochłowic!

- Kochani, dzisiaj zostałam powołana na stanowisko wiceprezydenta Świętochłowic. Cieszę się z zaufania jakim zostałam obdarzona, cieszę się również z tego, że tam właśnie chcą skorzystać z mojej wiedzy, doświadczenia, pracy i inwencji. To dla mnie wielka szansa na to, by znowu, na płaszczyźnie zawodowej, czuć się potrzebna i doceniona. Każdy pracujący tego potrzebuje. Moja fundacja wraz ze mną zostaje do dyspozycji rudzian. W tym zakresie nic się nie zmienia, bo tutaj realizuję się w pełni. Mój numer telefonu zostaje ten sam, ja zostaję taka sama, zmienia się tylko miejsce mojego, zawodowego działania. Niezmiennie jesteście i zostaniecie w moim sercu. Dziękuję. Za wszystko - mówi Aleksandra Poloczek.

Aleksandra Poloczek dziś została mianowana na stanowisko drugiego wiceprezydenta Świętochłowic. Odpowiadać będzie w mieście za sport, kulturę i sprawy społeczne. Życzymy powodzenia i sukcesów na nowej drodze!

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Ruda Śląska. Termomodernizacja budynków

Termomodernizacja budynków w Rudzie Śląskiej

Wieszolekgrob

IPN uczci Augustyna Wieszołka powstańczym znakiem na grobie

Szkola

19 tys. rudzkich uczniów zakończyło rok szkolny 2020/2021.

OSP w Rudzie Śląskiej

Nabór do OSP w Rudzie Śląskiej

Chorzow odpady komunalne

Od 1 czerwca odpady z miasta będzie odbierać nowa firma

Ulica Żeleńskiego, Ruda Śląska

Dziurawa ul. Żeleńskiego utrudnia życie

Spotkanie 29 04 21 1

Pierwsze spotkanie on-line z Grażyną Dziedzic