Action w Rudzie Śląskiej. Wielu czekało na ten sklep

Od minionej soboty w Rudzie Śląskiej działa już market sieci Action. Sklep tej popularnej marki mieści się na Karmańskim, przy rudzkim Kauflandzie. Nie trzeba więc już jeździć do ościennych miast, by skorzystać z często ciekawych promocji na produkty niespotykane gdzieś indziej.

Action ruda slaska

Blisko 900 metrów kwadratowych powierzchni marketu Action przy ulicy 1 Maja 383 w Rudzie Śląskiej już od kilku dni gości klientów z naszego miasta.

- Otwierając kolejny sklep w Polsce, tym razem w Rudzie Śląskiej, jesteśmy o krok dalej w rozwoju Action w naszym kraju. Jesteśmy przekonani, że nowi klienci z przyjemnością będą odkrywać nasz stale zmieniający się asortyment w najniższej cenie - mówi Paweł Essel, Dyrektor Generalny Action w Polsce. - Wybierając lokalizację nowych sklepów, zwracamy uwagę na to, gdzie będą się znajdować. Dobry dojazd, wygodny parking, a także bliskość centrum miasta lub znanego już centrum handlowego sprawiają, że nasze sklepy wyróżniają się atrakcyjną lokalizacją, często znaną i lubianą przez okolicznych mieszkańców.

Action proponuje 6 tysięcy dobrej jakości produktów w 14 kategoriach produktowych, a dodatkowo co tydzień na półkach pojawia się 150 nowych produktów, a ponad 1500 produktów jest wycenionych na mniej niż 5 zł.

Tyle części oficjalnej. A na żywo? Action trzeba lubić. Czasem można odnieść wrażenie, że to zbiór przypadkowych rzeczy zamówionych z Ali. W dodatku losowo porozkładanych na całej powierzchni sklepu. Jeszcze wczoraj kolejki do kas były na tyle duże, że z jednym produktem w koszyku nie chce się stać. A jakie są wasze odczucia?

Sklep jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 9.00 do 21.00, a w niedziele handlowe od 10.00 do 20.00.

KWK Pokoj SRK 1

Może Cię zainteresować:

Mieszkania na terenach po kopalni "Pokój". Radni przyjęli plan zagospodarowania

Autor: Jacek Skorek

25/06/2024

Policja noc

Może Cię zainteresować:

Pijany 21-latek wyrywał lusterka z aut w Rudzie Śląskiej

Autor: Jacek Skorek

25/06/2024

Zakret mistrzow golf

Może Cię zainteresować:

Znów "zakręt mistrzów" w Rudzie Śląskiej okazał się zbyt trudny do pokonania

Autor: Jacek Skorek

24/06/2024

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon